KARTY MOCY

Karty mocy powstały z pasji do intuicyjnej pracy z nimi. To cudowne narzędzie przewodnictwa.

Odkąd kilka lat temu zaczęłam nimi pracować, zapragnęłam stworzyć swoje autorskie karty, bliskie mojemu sercu.

Talia mocy to 40 kart przeznaczona dla początkujących jak i zaawansowanych w czytaniu przekazów. Dla cudnych dusz pragnących wskazówek, wsparcia oraz inspiracji od Wszechświata.

Karty Mocy to potężne narzędzie pomagające w uzdrawianiu, otrzymywaniu przewodnictwa od uniwersalnej miłości Wszechświata. Dowiesz się jakie kroki masz podjąć w celu uzdrowienia sytuacji, zmiany przekonań, uwolnienia się od blokad i lęków. Odnajdziesz przesłania dotyczące celów, relacji i manifestacji. Karty zawierają przesłania oraz wskazówki takie jak asany, afirmacje, czakry i ćwiczenia do pracy wewnętrznej.

Terapia Mocy jest niezwykle skuteczną i bezpieczną terapią, która pomaga pozbyć się lęków i innych emocjonalnych blokad.

bogini

Jak korzystać z kart?

Używając tych kart nie możesz się pomylić, gdyż opierają się one na niepowtarzalnym Prawie Przyciągania. Oznacza to, że Twoje pytania zawsze przyciągają idealne karty i odpowiedzi. To z kolei oznacza, że zawsze wybierzesz kartę, której odpowiedź pasuje do wibracji pytania.

Oczyść swoje karty.

Karty to bardzo wrażliwe narzędzie, muszą być oczyszczone z wszelkiej energii jaką mogły wchłonąć. Oczyść je zawsze, kiedy dotyka je inna osoba lub wtedy, kiedy podczas rozdania brakuje im jasności z powodu ich zablokowania zbyt dużą ilością energii. Możesz oczyści karty nad płomieniem świecy lub uderzyć „puknąć” karty pięścią. Oczyści to karty ze starej energii i będą gotowe abyś wypełniła je swoimi wibracjami.

Zapoznaj się z kartami.

Przez chwile potrzymaj talie w dłoni, przyłóż je do serca zwrócone obrazkami tali do klatki piersiowej. Zaproś intencje jakimi chciałabyś wypełnić karty. Np. „Proszę o jasne i trafne czytania. Proszę o połączenie z moją mocą i najwyższą mądrością podczas czytania” Proś Wszechświat o pomoc, którą pragniesz otrzymać. To Twoja talia i tylko Ty wiesz czego potrzebujesz. Teraz karty już noszą Twoje intencje i wibracje.

Poproś Wszechświat o ochronę nad Tobą

Podczas odczytów, a także aby pozwolił aby przychodziły do Ciebie wyłącznie dobre odczucia pełne miłości.

Zadaj pytanie.

Zadaj w myślach pytanie, na które pragniesz odpowiedzi. Jeśli czytasz dla innej osoby, poproś ją aby w myślach zadała pytanie.

Tasuj karty.

Podczas tasowania w myśli powtarzaj pytanie i proś o wskazówki Wszechświat. Kiedy karty wypadną podczas tasowania, odłóż je będą służyły do odczytu. Tasuj dalej. Jeśli karty zaczną się dzielić na wyraźne grupy to znak aby się zatrzymać.

Wybierz kartę.

Weź kartę z góry tali, to odpowiedź na pytanie. W momencie odczytywania słów z karty zwróć uwagę na myśli, słowa, uczucia lub wizje. Są to dodatkowe wskazówki od Wszechświata, które nadają osobiste znaczenie.

Wybierz kartę.

Po wykonaniu kroku 4 i 5 wybierz 3 karty z góry tali. Ułóż je przesłaniem/obrazkiem do góry w jednym rzędzie. Karta po lewej stronie mówi o przeszłości związanej z tą sytuacją, o którą pytasz. Środkowa karta to odkrywa obecną sytuacje związaną z pytaniem i co powinnaś wiedzieć w tej chwili i nad czym pracować. Natomiast karta po prawej wskazuje najbliższą przyszłość, jeżeli będziesz podążać obecną ścieżką i skorzystasz ze wskazówek pokazanych w środkowej karcie. Pamiętaj, zawsze możesz poprawi swoją przyszłość dzięki pozytywnemu myśleniu i podążaniu za wewnętrznym przewodnictwem.

Niech Ci karty służą, życzę Tobie głębokich wglądów i połączenia z najwyższą mądrością.

ISBN: 9788397002609

Pole Serca

Udaj się w podróż, gdzie Twoje ciało dozna relaksu,
umysł odpoczynku, a dusza ukojenia.

COPYRIGHT © 2023. JOGA Z POLA SERCA | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN SKLEPU | WDROŻONE PRZEZ STUDIO Z SERCEM