Nazywam się Marzena Rakowska - Wspieram kobiety, które świadomie podjęły decyzje o zmianie życia.

Świadomie odeszły z niesatysfakcjonującej relacji, które pragną stanąć w swojej mocy, pragną zmiany. Chcą się otworzyć na obfitości Wszechświata, głębokie relacje partnerskie.
Moje transformacyjne procesy pomogą Ci stworzyć życie, którego pragniesz, pokonać bariery i podjąć inspirujące działania w kierunku realizacji marzeń. Pracuję z ciałem mentalnym, duchowym/energetycznym i fizycznym.

Moją misją życia jest pomaganie w uzdrawianiu Serc. Otwarte serce to furtka do pięknego życia w zgodzie ze sobą oraz wyjście do głębokich relacji z wołania duszy.

Wierzę w lepszy świat, a moja praca w zgodzie z moimi talentami jest puzzlem w nowy paradygmat. 10 lat temu trafiłam na ścieżkę jogi, zaczęłam kwestionować swoje życie i odkrywać Siebie. 7 lat temu przeszłam ogromny kryzys – rozwód. Wzięłam odpowiedzialność za swoje życie i świadome kreowanie nowej tożsamości życia. Praca ze Sobą, rozwój stał się moją codziennością.

2 lata temu postanowiłam rzucić dobrze płatny etat, który łamał moje wartości i drenował z energii. Poszłam za głosem serca w zgodzie z moimi wartościami i talentami. Bez gwarancji powodzenia… Zaufałam wołaniu duszy. Przekułam miejsca bólu na miejsca mocy. Dzisiaj z radością tworzę przestrzenie dla świadomych kobiet. Wspieram, motywuję, uczę jak kreować nową tożsamość Siebie i budować satysfakcjonujące życie.

Jestem wizjonerką, Manifestującą Generatorką o profilu 1/5 reagującą na możliwości Wszechświata.

Pole Serca stało się sposobem na życie z czułości do Siebie. Tworzę wyjątkową przestrzeń, miejsce, gdzie jestem dla Ciebie ze swoim doświadczeniem, zrozumieniem, wiedzą i narzędziami. Prowadzę transformujące, autorskie procesy.

Jestem mamą 11 letniej Asi. Pragnę być dla niej inspiracją. Pokazywać jak zdrowo wybierać i kochać Siebie. Uwielbiam podróżowanie, festiwale rozwojowe naturę, jogę i kawę 😉

Wierzę w nowy, lepszy świat, który tworzymy codziennie, każdą swoją myślą i wyborem. Wierzę, że jesteśmy tu po to aby żyć w pełni miłości i obfitości. Wierzę w sprawczość i możliwość kreowania życia w zgodzie ze sobą. Wierzę, że uzdrowione Serce z ran, traum błędnych przekonań to podstawa do życia w pełni obfitości. Wierzę w moc działania pracy holistycznej z ciałem mentalnym, duchowym i fizycznym.
Uwierz można, tak żyję.

Moje najważniejsze wartości życiowe to:

  • życie w zgodzie ze Sobą
  • wolność
  • miłość
  • pieniądze
  • pomaganie

A jakie są Twoje?

„Bądź zmianą, którą pragniesz ujrzeć w świecie." Pragniesz zmiany?

Pole Serca

Udaj się w podróż, gdzie Twoja dusza dozna ukojenia, umysł odpoczynku, a ciało relaksu.

COPYRIGHT © 2023. JOGA Z POLA SERCA | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN SKLEPU | WDROŻONE PRZEZ STUDIO Z SERCEM