Poczuj się w końcu wystarczającą i kompletną. Przyciągnij do swojego życia bezpieczny, zdrowy związek pełen akceptacji i szacunku. Nawiąż ze sobą fundamentalną relację, która jest niezbędna do poczucia bezpieczeństwa w życiu , spokoju i zaufania.

Stwórz swoje życie utkane z miłości. Stań do swojej kobiecej mocy, połącz się ze swoją najwyższą mądrością. Odzyskaj poczucie sensu w życiu.

Już czas aby ukochać Siebie, pozwolić miłości Wszechświata rozgościć się w Twoim życiu, aby żyć w lekkości, obfitości i pełnią szczęścia w relacjach. Jesteś tego warta!

Przez 3 miesiące, podczas Wspierającego Procesu Coachingowego Uzdrawianie Serca obejmującego 12 spotkań sesji 1:1 online dowiesz się jak to zrobić. Odpowiedź tylko sobie na 1 pytanie:

Czy jestem gotowa zaangażować się w zmianę mojego życia?

Pole Serca

Holistyczna metoda otwierania serca, to najlepszy sposób na ukochanie tego co nieukochane, aby stanąć w mocy serca, które otworzy Cię na życie w szczęściu,
obfitości przyciągając głębokie relacje partnerskie z wołania serca. Otwórz swoje
serce na przyjmowanie i dawanie miłości.

Masz dwa życia. To drugie zaczyna się w chwili, gdy zdasz sobie sprawę, że masz tylko jedno.

Czy pragniesz głębokiej transformacji?

Przez 3 miesiące będziemy łączyć się w polu serca. To wspierająca przestrzeń Uzdrawiania Serca tylko dla Ciebie w całkowitym zaufaniu 1:1 i skoncentrowaniu na Tobie.

Uzdrowisz rany z dzieciństwa, przekujesz miejsca bólu serca na miejsca mocy, otworzysz serce na największe dary Wszechświata. Na wspierające relacje i sytuacje w Twoim życiu.

Otrzymasz konkretne wskazówki i zadania, jak pracować holistycznie z niewspierającymi emocjami i przekonaniami. Jak regulować układ nerwowy aby podnieść komfort codziennego funkcjonowania.

Ukochując się, krok po kroku zbudujesz nową tożsamość Siebie & swojego życia. Wszechświat Cię wspiera.

IMG_7190-min

Czy Program Uzdrawiania Serca jest dla mnie?
Tak, jeśli...

Jesteś sfrustrowana, a Twoje relacje partnerskie są niesatysfakcjonujące.

Tęsknisz za właściwym, świadomym mężczyznom,

Masz dość powierzchownych relacji, czerwonych flag.

Pragniesz jakościowego życia i głębokich relacji partnerskich.

Podejmujesz ciągle złe wybory i masz już tego dość.

Czujesz zrezygnowanie i brak energii życiowej.

Czujesz wewnętrzną pustkę, brak oraz smutek.

Naprawdę potrzebujesz zmiany i chcesz zainwestować w siebie.

Chcesz nawiązać połączenie ze swoją intuicją i obudzić swoją kobiecość.

Jesteś otwarta na nowe przestrzenie, które ma dla nas Wszechświat.

Jesteś gotowa regularnie stawiać się do zmiany i przemiany.

Wierzysz w moc miłości.

Czujesz, że to nie tak miało wyglądać Twoje życie? Czujesz się niespełniona, cały czas niewystarczająca, po nieudanych relacjach lub tkwisz w niestatysfakcjonujących związkach. Czujesz niezadowolenie w swoim życiu, braki w sercu? Niezadowolenie to sekretne drzwi do wielkiej życiowej przemiany.Posłuchaj i uwierz w moc, głębokiej transformacji & siły, którą masz w sobie!

Odtwórz wideo

Zobacz, co mówią uczestniczki programu:

Czas spędzony podczas procesu Uzdrawiania Serca z Marzeną był bardzo wartościowy. Szukałam swojej drogi i próbowałam znaleźć odpowiedzi na pytania, które były spowodowane straszna traumą. Brak akceptacji, niska samoocena, brak spokoju, wyciszenia. Konflikty wewnętrzne. Bycie dla siebie zbyt krytyczną. Odmawiałam pomocy, pomimo że się pojawiała. Nie miałam w sobie współczucia, samoopieki ani troski do samej siebie. W procesie Uzdrawiania Serca zostałam zainspirowana do pracy z ciałem, do odkrywania siły i kobiecości. Nauczyłam się wsłuchiwać w głos swojego serca, swoich uczuć. Dobry czas dla siebie, dla swojego wewnętrznego niepokoju, złości, lęków, wyciszenia, pojednania, wybaczania. Nauczyłam się bardziej czuć i być zamiast ciągle działać, odpuściłam kontrolę i perfekcjonizm, jestem wdzięczna za każdy dzień. Słucham siebie, żyje po swojemu, w zgodzie ze sobą i swoim sercem. Dziś daje sobie prawo do popełnienia błędu, odpoczynku i pokazania słabości. Przestałam nakładać na siebie maski zawsze silnej kobiety. Odkryłam, że nie musze nic nikomu udowadniać, mogę żyć w prawdzie, żyć ze swoimi nowymi przekonaniami. Praca z przekonaniami pomogła mi uwierzyć w to, że nie zawsze muszę być silną kobietą. Świadomie zmieniam niewspierające myśli. Odkryłam w sobie piękną, wartościową wrażliwą kobietę. Jestem dumna z tego, kim jestem. Nie muszę być lepsza, mocniejsza… Niczego nie muszę udowadniać. Jestem bardzo wdzięczna, że mogłam przejść tę kilkumiesięczną podróż z Marzenka. Spotkania pokazały mi coś bardzo ważnego o mnie samej i zachęcił do pracy nad sobą i własnym rozwojem. Wyniosłam mnóstwo pozytywnej energii, mimo iż był to trudny czas. Proces z Marzenka to proces osadzania w nowej jakości świadomego życia. Kończę je inna niż je zaczynałam. Przemieniona.
Magda Sąsiedzka 15.04.2024r.

Spotkanie z Marzeną było jednym z tych wydarzeń tego roku, które wpłynęły na moje życie, jestem za nie niesamowicie wdzięczna. Dostałam to, czego właśnie w tamtym momencie potrzebowałam i to nie tylko dzięki inicjatywie, ale przede wszystkim mocy i autentyczności jaką w sobie ma Marzena. To niezwykła osoba, która we wszystko, co robi, wnosi równocześnie wielką energię i błogi spokój.
Katarzyna Sabura 31.12.22r.

W tym roku miałam okazję uczestniczyć w 12 tygodniowym programie Uzdrawianie Serca. Czułam, że program Uzdrawianie Serca prowadzony przez Marzenę to będzie dla mnie coś wartościowego. I jak wyglądało te 12 tygodni? I przyjemnie sobie rozmawiałyśmy, i pięknie wizualnie widziałam swoje marzenia, i dosadnie zauważyłam coś czego długo nie chciałam wiedzieć. Co może być odkrywczego dla kogoś kto jest kilka lat w terapii? A uwierzcie że może być, inna przestrzeń do otworzenia siebie, do duchowego doświadczania, do zauważenia tego co mówi ciało. Praca z Marzenka, dała mi obraz kobiecej energii, której mega mi brakowało w życiu. To dzięki, zdaniom / ćwiczeniom z tego programu, wybaczyłam i zamknęłam to co czekało na pożegnanie od lat! Dziś w ostatni dzień roku, robiąc podsumowanie, dziękuję i Sobie za decyzje i za to że chciało mi się coś ze sobą zrobić i dziękuję Marzence za to jak pracuje z kobietami.
Alicja Mańkowska 31.12.23r.

Przychodząc do Marzeny miałam wymalowany smutek na twarzy i zniechęcenie. Marzena pokazała mi, że można inaczej, że można znaleźć czas dla siebie, że tak naprawdę to my sami jesteśmy najważniejsi. Dziś staram się słuchać swojej intuicji, która w niezwykły sposób pozwala odpowiedzieć na nurtujące nas pytania. Staram się słuchać siebie, swojego serca. Odkryłam, że dzięki porannym rytuałom od razu mój dzień wygląda inaczej. Jest spokojniej, wolniej. Efekt to moje wyciszenie, dotarcie do swojego wewnętrznego dziecka, które wcześniej było przestraszone i zmęczone na samą myśl o kolejnym nowym dniu. Udało mi się spojrzeć na moje problemy i rozterki z innej perspektywy. Doceniać to co mam. Zaczęłam w końcu myśleć o sobie, nie o wszystkich dookoła.
Anna Poterała 20.06.23r.

Wyobraź sobie jak by to było budzić się każdego dnia z zaufaniem i ciekawością co przyniesie dzień?

Czuć się bezpiecznie i spokojnie, z zaufaniem do Wszechświata i otwartym sercem wchodzić w każdy nowy dzień?
Z poczuciem, że to moje życie, życie z przestrzeni serca w którym mogę z radością w pełni realizować siebie tak jak tego pragnę.

Przez 3 miesiące będziemy łączyć się w polu serca. To wspierająca przestrzeń tylko dla Ciebie w całkowitym zaufaniu.

Dzięki głębokiej pracy odkryjesz  prawdziwą Siebie, zrozumiesz co Cię blokowało przed osiągnięciem satysfakcjonującego życia. Z moją pomocą od podstaw wyczyścisz stare wzorce, raniące i nieprawdziwe przekonania, uzdrowisz rany z dzieciństwa, zbudujesz fundamenty nowego życia. W prawdzie, bez oporów podniesiesz poczucie własnej wartości, staniesz w swej kobiecości, otwierając się na wspierające relacje.


11
zdjecie

Dlaczego warto w końcu uzdrowić, otworzyć swoje serce na największe obfitości wszechświata?

Bo to najlepszy sposób na nawiązanie fundamentalnej relacji ze sobą, która jest najważniejszą relacją w Twoim życiu, od Ciebie zaczyna się wszystko…

 • Otworzysz w gotowości swoje serce na głębokie relacje partnerskie.
 • Otworzysz serce na przepływ miłości w Twoim ciele i życiu,
 • Otworzysz się na świadomego mężczyznę z otwartym sercem,
 • Odkryjesz swoją kobiecą moc, która będzie napędzać Cię codziennie do sięgania po więcej,
 • Zbudujesz swoją nową tożsamość, życie do jakiego wołało Twoje serce,
 • Staniesz w zaufaniu do Siebie i możliwości jakie ma dla ciebie Wszechświat,

Jak wygląda program 12 sesji 1:1 Uzdrawiania Serca?

Program 12 sesji 1:1 online to indywidualne spotkania na Zoomie, z których każde trwa 90 minut. Spotykamy się regularnie co tydzień przez 3 miesiące. Wspólnie ustalamy dzień i godzinę spotkań (wtorki, środy, czwartki 10.00, 12,00,14.00 lub środy 16.00) lub inny dogodny termin.

Specjalistyczną wiedzę, techniki do praktyki oraz moje doświadczenie. Do każdego spotkania otrzymujesz moje autorskie narzędzia:  nagrania – medytację prowadzoną oraz afirmację dedykowane do każdego panelu/spotkania/ oraz zestaw pytań do jurnalingu – kartę samopoznania.

Każde spotkanie rozpocznie się intencją na spotkanie oraz ześrodkowaniem się ze sobą w oddechu. W trakcie sesji zaproponuję Ci medytację prowadzoną oraz – techniki oddechowe aby połączyć się ze swoim sercem ( w zależności od potrzeby spotkania i Twojej otwartości). Wszystko po to, aby zrelaksować ciało, puścić blokady w ciele, odpuścić umysł i wejść w przestrzeń podświadomości, w której będziemy zmieniać niewspierające przekonania i tworzyć nową tożsamość Ciebie

Pozostała część spotkania to wspierający coaching, pomoc przy wdrażaniu zmian. W programie otrzymujesz indywidualną przestrzeń i moją opiekę podczas prowadzenia.

Zobacz szczegółowy plan Programu Uzdrawiania Serca, który dopasowuję indywidualnie pod Twoje potrzeby:

 • Twoje miejsca bólu
 • Przestrzeń samopoznania
 • Co niesiesz w życiu?
 • Marzenia, czego pragniesz?
 • Zmiana perspektywy
 • Moc intencji
 • Deklaracja zmiany
 • Medytacja ukojenia
 • Pytania do pracy własnej
 • Afirmacje do pracy własnej
 • Przekonania (ja, rodzice, związki)
 • W co Wierzysz
 • Wartości życiowe
 • Samoocena
 • Autentyczność
 • Czakra gardła
 • Medytacja z czakrą gardła
 • Pytania do pracy własnej
 • Afirmacje do pracy własnej
 • Rana porzucenia
 • Rana odrzucenia
 • Wewnętrzne dziecko
 • Czakra podstawy
 • Medytacja wewnętrznego dziecka
 • Pytania do pracy własnej
 • Afirmacje do pracy własnej
 • Rana upokorzenia
 • Rana niesprawiedliwości
 • Rana zdrady
 • Medytacja uzdrowienia
 • Pytania do pracy własnej
 • Afirmacje do pracy własnej
 • Radykalne wybaczanie
 • Odcinanie więzów energetycznych
 • Ochrona siebie
 • Medytacja oczyszczająca
 • Pytania do pracy własnej
 • Afirmacje do pracy własnej
 • Czym jest intuicja
 • Kanały komunikacji intuicji
 • Praktyki rozwijania intuicji
 • Intuicyjne pisanie – journaling
 • Intuicja, a ego
 • Podejmowanie decyzji w zgodzie z intuicją
 • Czakra trzeciego oka
 • Medytacja łączenia z intuicją
 • Pytania do pracy własnej
 • Afirmacje do pracy własnej

Ciało mentalne:

• Świadomość/Podświadomość
• Możliwości intencji i afirmacji
• Wybór myśli
• Moc słów

Ciało duchowe:

• Intuicja
• Emocje
• Czystość energetyczna
• Twoje miejsce mocy
• Codzienne rytuały

Ciało fizyczne:

• Ruch
• Oddech
• Karmienie ciała
• Medytacja umacniania 3 ciał
• Pytania do pracy własnej

Afirmacje do pracy własnej

 • Skuteczna manifestacja- prawo przyciągania
 • Zaufanie do Wszechświata
 • Nowa Ty w mocy serca
 • Wymarzone życie
 • Twoje Wartości
 • Misja życia
 • Mapa marzeń
 • Czakra korony
 • Medytacja wizji życia
 • Pytania do pracy własnej
 • Afirmacje do pracy własnej
 • Dysponowanie energią życiową
 • Podnoszenie i utrzymanie energii
 • Granice – powiedz Sobie TAK
 • Komu oddajesz swoją MOC
 • Czakra splotu słonecznego
 • Medytacja mocy z czakrą splotu słonecznego
 • Pytania do pracy własnej
 • Afirmacje do pracy własnej
 • Akceptacja Siebie
 • Ciało – cykle życia kobiety
 • Energia kobieca – energia Joni
 • Męskie/ Żeńskie
 • Kobieca MOC
 • Czakra sakralna
 • Medytacja kobieca moc – wizja Siebie
 • Pytania do pracy własnej
 • Afirmacje do pracy własnej
 • Mur wokół serca
 • Fundamentalna relacja ze Sobą
 • Wymarzona relacja partnerska
 • Czakra Serca
 • Medytacja
 • Pytania do pracy własnej
 • Afirmacje do pracy własnej

Spotkanie 12 & Podsumowanie

Na sam koniec Programu przyjrzymy się Twojej drodze oraz transformacji. Spróbujemy odpowiedź na pytania, takie jak: gdzie byłaś, gdzie jesteś, co potrzebujesz jeszcze omówić? Program zakończymy medytacją wdzięczności.

Efekty Naszej współpracy:

pexels-maksim-goncharenok-4348589

Zamknij oczy, przywołaj intencję o swoim rozwoju w najlepszej dla Ciebie postaci. Powiedz do siebie TAK!

Podejmij działanie - umów się na bezpłatną rozmowę dla zainteresowanych podjęciem współpracy. Zaufaj, że Wszechświat Cię wspiera.

Nazywam się Marzena Rakowska pracuję holistyczną metodą jako Coach Serca.

Praca z ciałem mentalnym, duchowym i fizycznym. Prowadzę kobiety, które pragną stanąć w swojej mocy, pragną zmiany. Chcą się otworzyć na obfitości Wszechświata.

Moje transformacyjne indywidualne programy coachingowe pomogą Ci stworzyć wizję życia, którego pragniesz, pokonać bariery i podjąć inspirujące działania w kierunku realizacji marzeń.

Moją misją życia jest pomaganie w uzdrawianiu serc. Otwarte serce to furtka do pięknego życia w zgodzie ze sobą. Wierzę w lepszy świat, a moja praca w zgodzie z moimi talentami jest puzzlem w nowy paradygmat.

Pole Serca

Udaj się w podróż, gdzie Twoje ciało dozna relaksu,
umysł odpoczynku, a dusza ukojenia.

COPYRIGHT © 2023. JOGA Z POLA SERCA | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN SKLEPU | WDROŻONE PRZEZ STUDIO Z SERCEM