Jak poczuć się wystarczającą i kompletną. Jak nawiązać ze sobą fundamentalną relację, która jest niezbędna do poczucia bezpieczeństwa w życiu , spokoju i zaufania. Jak przyciągnąć do swojego życia bezpieczny związek pełen akceptacji i szacunku.

Odtwórz wideo

Z kim pracuję:

Moimi klientkami są kobiety, które pragną żyć pełnią życia, które podjęły odważną decyzję o odejściu z niesatysfakcjonujących związków, pragną od życia więcej. Nie chcą już wojować z przeszłością ani tracić czasu. Pragną inwestować w siebie aby przyciągać do swojego życia zdrowe sytuacje i wspierające, głębokie relacje. Kobiety, które powiedziały bylejakości NIE, a Sobie WIELKIE TAK.

Zarezerwuj termin bezpłatnej
konsultacji dla zainteresowanych zmianą.

Zbudowanie życia takiego jak chcesz w spokoju, poczuciu bezpieczeństwa i zaufaniu do siebie jest możliwe. JEDNA DECYZJA wystarczy aby w perspektywie 90 dni stworzyć nową tożsamość siebie. Odkryć prawdziwą Ja, podnieść poczucie swej wartości, stanąć w swej mocy i sprawczości.
Otworzyć się na głęboką relacje partnerską.

JEDNA DECYZJA wystarczy aby w perspektywie 90 dni zbudować Siebie na nowo. Odkryć prawdziwą Ja, podnieść poczucie swej wartości, poczuć że zasługujesz na to co najlepsze. Wzmocnić się i odkryć kierunek w jakim chcesz podążać w swoim życiu. Zbudować życie w lekkości, radości takie jakiego pragniesz. To jest możliwe.

Dzięki głębokiej pracy kobiety zaczynają odkrywać prawdziwą Siebie, rozumieć co je blokowało przed osiągnięciem satysfakcjonującego życia. Z moją pomocą od podstaw czyszczą stare wzorce, raniące i nieprawdziwe przekonania, uzdrawiają rany z dzieciństwa, budują fundamenty nowego życia. W prawdzie, bez oporów podnoszą poczucie własnej wartości, stają w swej kobiecości, otwierając się na wspierające relacje. Ty też możesz.

Pole Serca
Pole Serca

Nazywam się Marzena Rakowska pomagam kobietom po rozstaniu w zbudowaniu nowego satysfakcjonującego życia o jakim zawsze marzyły. Pomagam im i towarzyszę w odkrywaniu prawdy o sobie, zbudowaniu zaufania do siebie aby podejmowały właściwe decyzje w zgodzie z intuicją. Po to aby mogły w końcu poczuć siłę, sprawczość w tworzeniu życia na własnych zasadach.

Kilka lat temu sama byłam w tym miejscu, w którym prawdopodobnie Ty jesteś teraz. Dobrze znam to uczucie pustki, frustracji, zmęczenia i strachu o to czy Sobie poradzę, czy będę jeszcze szczęśliwa w relacji. Błądziłam, upadałam i podnosiłam się. Krok do przodu, dwa do tyłu. Odkryłam, że jeśli pragnę osiągnąć pełne zaufanie do Siebie, zbudować poczucie bezpieczeństwa i oswoić samotność, nie ma drogi na skróty i czasu na półśrodki. Dałam Sobie przyzwolenie na Siebie i zaczęłam budować krok po kroku fundamentalną relacje ze Sobą. Dając Sobie codzienne dawki akceptacji, czułości, zrozumienia. Podejmując odważne, kluczowe decyzje w swoim życiu, wybrałam SIEBIE. Teraz żyję odważnym życiem o jakim zawsze marzyłam, pełnym radości, miłości i spełnienia. Zajęło mi to kilka dobrych lat. Ty z moją pomocą, wiedzą i doświadczeniem możesz zrobić to szybciej.

Co mówią kobiety, które przeszły ze mną transformacje:

Spotkanie z Marzeną było jednym z tych wydarzeń tego roku, które wpłynęły na moje życie, jestem za nie niesamowicie wdzięczna. Dostałam to, czego właśnie w tamtym momencie potrzebowałam i to nie tylko dzięki inicjatywie, ale przede wszystkim mocy i autentyczności jaką w sobie ma Marzena. To niezwykła osoba, która we wszystko, co robi, wnosi równocześnie wielką energię i błogi spokój.

Katarzyna Sabura 31.12.22r.

Przychodząc do Marzeny miałam wymalowany smutek na twarzy i zniechęcenie. Marzena pokazała mi, że można inaczej, że można znaleźć czas dla siebie, że tak naprawdę to my sami jesteśmy najważniejsi. Dziś staram się słuchać swojej intuicji, która w niezwykły sposób pozwala odpowiedzieć na nurtujące nas pytania. Staram się słuchać siebie, swojego serca. Odkryłam, że dzięki porannym rytuałom od razu mój dzień wygląda inaczej. Jest spokojniej, wolniej. Efekt to moje wyciszenie, dotarcie do swojego wewnętrznego dziecka, które wcześniej było przestraszone i zmęczone na samą myśl o kolejnym nowym dniu. Udało mi się spojrzeć na moje problemy i rozterki z innej perspektywy. Doceniać to co mam. Zaczęłam w końcu myśleć o sobie, nie o wszystkich dookoła.

Anna Poterała 20.06.23r.

Czas spędzony podczas procesu Uzdrawiania Serca z Marzeną był bardzo wartościowy. Szukałam swojej drogi i próbowałam znaleźć odpowiedzi na pytania, które były spowodowane straszna traumą. Brak akceptacji, niska samoocena, brak spokoju, wyciszenia. Konflikty wewnętrzne. Bycie dla siebie zbyt krytyczną. Odmawiałam pomocy, pomimo że się pojawiała. Nie miałam w sobie współczucia, samoopieki ani troski do samej siebie. W procesie Uzdrawiania Serca zostałam zainspirowana do pracy z ciałem, do odkrywania siły i kobiecości. Nauczyłam się wsłuchiwać w głos swojego serca, swoich uczuć. Dobry czas dla siebie, dla swojego wewnętrznego niepokoju, złości, lęków, wyciszenia, pojednania, wybaczania. Nauczyłam się bardziej czuć i być zamiast ciągle działać, odpuściłam kontrolę i perfekcjonizm, jestem wdzięczna za każdy dzień. Słucham siebie, żyje po swojemu, w zgodzie ze sobą i swoim sercem. Dziś daje sobie prawo do popełnienia błędu, odpoczynku i pokazania słabości. Przestałam nakładać na siebie maski zawsze silnej kobiety. Odkryłam, że nie musze nic nikomu udowadniać, mogę żyć w prawdzie, żyć ze swoimi nowymi przekonaniami. Praca z przekonaniami pomogła mi uwierzyć w to, że nie zawsze muszę być silną kobietą. Świadomie zmieniam niewspierające myśli. Odkryłam w sobie piękną, wartościową wrażliwą kobietę. Jestem dumna z tego, kim jestem. Nie muszę być lepsza, mocniejsza… Niczego nie muszę udowadniać. Jestem bardzo wdzięczna, że mogłam przejść tę kilkumiesięczną podróż z Marzenka. Spotkania pokazały mi coś bardzo ważnego o mnie samej i zachęcił do pracy nad sobą i własnym rozwojem. Wyniosłam mnóstwo pozytywnej energii, mimo iż był to trudny czas. Proces z Marzenka to proces osadzania w nowej jakości świadomego życia. Kończę je inna niż je zaczynałam. Przemieniona.

Magda Sąsiedzka 15.04.2024r.

W tym roku miałam okazję uczestniczyć w 12 tygodniowym programie Uzdrawianie Serca. Czułam, że program Uzdrawianie Serca prowadzony przez Marzenę to będzie dla mnie coś wartościowego. I jak wyglądało te 12 tygodni? I przyjemnie sobie rozmawiałyśmy, i pięknie wizualnie widziałam swoje marzenia, i dosadnie zauważyłam coś czego długo nie chciałam wiedzieć. Co może być odkrywczego dla kogoś kto jest kilka lat w terapii? A uwierzcie że może być, inna przestrzeń do otworzenia siebie, do duchowego doświadczania, do zauważenia tego co mówi ciało. Praca z Marzenka, dała mi obraz kobiecej energii, której mega mi brakowało w życiu. To dzięki, zdaniom / ćwiczeniom z tego programu, wybaczyłam i zamknęłam to co czekało na pożegnanie od lat! Dziś w ostatni dzień roku, robiąc podsumowanie, dziękuję i Sobie za decyzje i za to że chciało mi się coś ze sobą zrobić i dziękuję Marzence za to jak pracuje z kobietami.

Alicja Mańkowska 31.12.23r.

Umów się już dziś, twój czas jest cenny. Masz dwa życia. To drugie zaczyna się w chwili, gdy zdasz sobie sprawę, że masz tylko jedno.

Pole Serca

Udaj się w podróż, gdzie Twoja dusza dozna ukojenia, umysł odpoczynku, a ciało relaksu.