Bezpłatny Webinar
Ułóż swoje wnętrze, a ułożysz relacje.

Zbuduj zdrową relację partnerską i ciesz się życiem w lekkości, radości i miłości.

Bezpłatny webinar dla świadomych kobiet nie mających już zgody na bylejakość w życiu, tkwienie w niewystarczających związkach, sytuacjach i miejscach. Pragnących żyć pełnią życia u boku bezpiecznego, realnego mężczyzny.

Poznaj moją historię

Opowiem Ci jak z desperatki niewierzącej już w realne zdrowe relacje stałam się pewną, spokojną kobietą wierzącą w Siebie oraz bezpieczne relacje z mężczyznami.  Jak ja i moje klientki stanęłyśmy we własnej mocy budując zdrowe relacje pełne zaufania, bezpieczeństwa i miłości.  Zamień miejsca bólu na miejsca mocy. Ta opowieść zmieniła już dziesiątki kobiecych historii. 

Świadoma kobieto po przejściach…

Zapraszam Cię na Webinar dla kobiet, które chcą budować siebie i zdrowe relacje partnerskie. Dla kobiet mających już dość dostosowywania się  i mdli je od miliona technik instagramowych w stylu  „ jak w 10 krokach stać się atrakcyjną kobietą dla mężczyzny…”, które nie działają, nie rozwiązują  problemu. Dla kobiet pragnących gruntownego rozwiązania, zmiany. Jeśli to Ty zapraszam, obejrzyj spotkanie. Stań w swej kobiecej mocy, otwórz się na miłość. 

Jak żyć w poczuciu bezpieczeństwa, spokoju i zaufania niezależnie czyj jest obok ciebie mężczyzna czy nie? Jak przyciągnąć do swojego życia bezpieczny związek pełen akceptacji i szacunku?

Za każdym razem słyszę od mnóstwa kobiet, które obejrzały ten webinar, że tego chcą, na to czekały i wreszcie ktoś opowiedział im o nich samych i dał nadzieje, że się da.

Czy to jest też o tobie?

Jeśli mam zgadywać to... 

…wiem to wszystko, byłam tam, to potrafi skutecznie przytłoczyć..

Czego pragniesz ?

Nazywam się Marzena Rakowska pracuję jako Coach Serca – Wspieram kobiety, które świadomie podjęły decyzje o zmianie życia. Świadomie odeszły z niesatysfakcjonującej relacji, które pragną stanąć w swojej mocy, pragną zmiany. Chcą się otworzyć na obfitości Wszechświata, głębokie relacje partnerskie.

Moje transformacyjne procesy pomogły wielu kobietom stworzyć życie, którego pragnęły od lat, pokonując bariery, podejmując inspirujące działania w kierunku realizacji swoich marzeń. Pracuję holistycznie z ciałem mentalnym, duchowym/energetycznym i fizycznym co daje długotrwałe rezultaty.

Kiedyś byłam w dokładnie tym miejscu co Ty. Zaufałam wołaniu duszy. Przekułam miejsca bólu na miejsca mocy. Dzisiaj z radością tworzę przestrzenie dla świadomych kobiet. Wspieram, motywuję, uczę jak kreować nową tożsamość Siebie i budować satysfakcjonujące życie.

Moją misją życia jest pomaganie w uzdrawianiu Serc. Uleczone, otwarte serce to furtka do pięknego życia w zgodzie ze sobą oraz wyjście do głębokich relacji z wołania duszy.

Co mówią uczestniczki mojego programu:

Czas spędzony podczas procesu Uzdrawiania Serca z Marzeną był bardzo wartościowy. Szukałam swojej drogi i próbowałam znaleźć odpowiedzi na pytania, które były spowodowane straszna traumą. Brak akceptacji, niska samoocena, brak spokoju, wyciszenia. Konflikty wewnętrzne. Bycie dla siebie zbyt krytyczną. Odmawiałam pomocy, pomimo że się pojawiała. Nie miałam w sobie współczucia, samoopieki ani troski do samej siebie. W procesie Uzdrawiania Serca zostałam zainspirowana do pracy z ciałem, do odkrywania siły i kobiecości. Nauczyłam się wsłuchiwać w głos swojego serca, swoich uczuć. Dobry czas dla siebie, dla swojego wewnętrznego niepokoju, złości, lęków, wyciszenia, pojednania, wybaczania. Nauczyłam się bardziej czuć i być zamiast ciągle działać, odpuściłam kontrolę i perfekcjonizm, jestem wdzięczna za każdy dzień. Słucham siebie, żyje po swojemu, w zgodzie ze sobą i swoim sercem. Dziś daje sobie prawo do popełnienia błędu, odpoczynku i pokazania słabości. Przestałam nakładać na siebie maski zawsze silnej kobiety. Odkryłam, że nie musze nic nikomu udowadniać, mogę żyć w prawdzie, żyć ze swoimi nowymi przekonaniami. Praca z przekonaniami pomogła mi uwierzyć w to, że nie zawsze muszę być silną kobietą. Świadomie zmieniam niewspierające myśli. Odkryłam w sobie piękną, wartościową wrażliwą kobietę. Jestem dumna z tego, kim jestem. Nie muszę być lepsza, mocniejsza… Niczego nie muszę udowadniać. Jestem bardzo wdzięczna, że mogłam przejść tę kilkumiesięczną podróż z Marzenka. Spotkania pokazały mi coś bardzo ważnego o mnie samej i zachęcił do pracy nad sobą i własnym rozwojem. Wyniosłam mnóstwo pozytywnej energii, mimo iż był to trudny czas. Proces z Marzenka to proces osadzania w nowej jakości świadomego życia. Kończę je inna niż je zaczynałam. Przemieniona.
magda_sasiedzka
Magda Sąsiedzka
15.04.2024r.
Spotkanie z Marzeną było jednym z tych wydarzeń tego roku, które wpłynęły na moje życie, jestem za nie niesamowicie wdzięczna. Dostałam to, czego właśnie w tamtym momencie potrzebowałam i to nie tylko dzięki inicjatywie, ale przede wszystkim mocy i autentyczności jaką w sobie ma Marzena. To niezwykła osoba, która we wszystko, co robi, wnosi równocześnie wielką energię i błogi spokój.
Katarzyna Sabura
31.12.22r.
W tym roku miałam okazję uczestniczyć w 12 tygodniowym programie Uzdrawianie Serca. Czułam, że program Uzdrawianie Serca prowadzony przez Marzenę to będzie dla mnie coś wartościowego. I jak wyglądało te 12 tygodni? I przyjemnie sobie rozmawiałyśmy, i pięknie wizualnie widziałam swoje marzenia, i dosadnie zauważyłam coś czego długo nie chciałam wiedzieć. Co może być odkrywczego dla kogoś kto jest kilka lat w terapii? A uwierzcie że może być, inna przestrzeń do otworzenia siebie, do duchowego doświadczania, do zauważenia tego co mówi ciało. Praca z Marzenka, dała mi obraz kobiecej energii, której mega mi brakowało w życiu. To dzięki, zdaniom / ćwiczeniom z tego programu, wybaczyłam i zamknęłam to co czekało na pożegnanie od lat! Dziś w ostatni dzień roku, robiąc podsumowanie, dziękuję i Sobie za decyzje i za to że chciało mi się coś ze sobą zrobić i dziękuję Marzence za to jak pracuje z kobietami.
Alicja Mańkowska
31.12.23r.
Przychodząc do Marzeny miałam wymalowany smutek na twarzy i zniechęcenie. Marzena pokazała mi, że można inaczej, że można znaleźć czas dla siebie, że tak naprawdę to my sami jesteśmy najważniejsi. Dziś staram się słuchać swojej intuicji, która w niezwykły sposób pozwala odpowiedzieć na nurtujące nas pytania. Staram się słuchać siebie, swojego serca. Odkryłam, że dzięki porannym rytuałom od razu mój dzień wygląda inaczej. Jest spokojniej, wolniej. Efekt to moje wyciszenie, dotarcie do swojego wewnętrznego dziecka, które wcześniej było przestraszone i zmęczone na samą myśl o kolejnym nowym dniu. Udało mi się spojrzeć na moje problemy i rozterki z innej perspektywy. Doceniać to co mam. Zaczęłam w końcu myśleć o sobie, nie o wszystkich dookoła.
Anna Poterała
20.06.23r.

Nie dam Ci cudownego przepisu na romantyczną, disnejowską relacje do grobowej deski w 5 krokach – bo w takie instagramowe obietnice nie wierzę, ale opowiem jak możesz żyć w lekkości, spokoju i poczuciu bezpieczeństw niezależnie czy jest ktoś obok ciebie czy nie. Jakie holistyczne działania możesz podjąć aby tak żyć.  Jak rozpoznać rany, które pokutują w relacjach i skutecznie je uleczyć, jak odkryć siebie i stanąć w swej mocy otwierając serce na relacje z wołania duszy. Taki gruntowny sposób podejścia i działania zmienił już życie moje i dziesiątek moich klientek.

Dla kogo jest ten webinar?

Dla kogo jest

Dla kogo nie jest

Odpuść sobie ten webinar jeśli:

Pole Serca stało się sposobem na życie z czułości do Siebie. Tworzę wyjątkową przestrzeń, miejsce, gdzie jestem dla Ciebie ze swoim doświadczeniem, zrozumieniem, wiedzą i narzędziami. 

COPYRIGHT © 2023. JOGA Z POLA SERCA | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN SKLEPU | Wdrożone przez Joannę Malinowską