Zajęcia

Zapraszam Cię serdecznie na moje zajęcia. Joga z Pola Serca to zajęcia dla dorosłych w  grupie ogólnej i grupie „zdrowy kręgosłup”.  Zajęcia dla dzieci w wieku od 3 – 14 lat. Zajęcia dla grup firmowych z dojazdem do klienta.  Zajęcia poranne, południowe oraz wieczorne, szyte na miarę grupy.

Rodzaje zajęć

Grupa ogólna

Zajęcia trwają 1,5 h składają się z oczyszczających technik oddechowych – pranajam, energetyzujących praktyk z ciałem – asan, odprężającej medytacji we śnie jogicznym – joga Nidra. Zajęcia z ogromnym szacunkiem dla ciała, niezależnie od stopnia zaawansowana i umiejętności.

Zdrowy kręgosłup

Zajęcia trwają 1,5 h składają się z oczyszczających technik oddechowych – pranajam, energetyzujących praktyk z ciałem – asan, odprężającej medytacji we śnie jogicznym – joga Nidra. Zajęcia z ogromnym szacunkiem dla ciała, niezależnie od stopnia zaawansowana i umiejętności. Praktyka skupiająca się na profilaktyce i wzmacnianiu kręgosłupa.

Joga Kids

Zajęcia szyte na miarę i możliwości grupy. W zależności od wieku (3-14 lat), ilości dzieci w grupie. Joga dla dzieci to zbiór metod i technik edukacyjno-wychowawczych, oddziałujących na sferę fizyczną, psychiczną i społeczną młodej istoty. Zajęcia w formie połączenia zabawy i dyscypliny, stymulujących prawidłowy rozwój psycho-fizyczny, zachęcających do rozwoju kreatywnego myślenia oraz ukazujących twórcze sposoby spędzania czasu wolnego, w celu inspiracji do podejmowania rozwoju osobistego

Lokalizacja

Zajęcia odbywają się w  trzech lokalizacjach:

  • Wietrzna 10, Wrocław  (Szkoła Alto)
  • Chociebuska 4/6, Wrocław ( Centrum Kultury Wrocław)

Ceny karnetów

45 pln – 1 wejście

160 pln – 4 wejścia

320 pln – 8 wejść

 

Zajęcia personalne 1h:

180 pln – dla 1 osoby

240 pln – dla 2 osób

*Karnety są ważne przez miesiąc od daty wystawienia

BHP Zajęć

  • Zakończ spożywanie posiłków 2-3 h przed zajęciami,
  • Zgłoś ewentualne problemy zdrowotne i menstruacje przed zajęciami,
  • Załóż wygodny strój do ćwiczeń,
  • Zachowaj czystość, higienę (zwłaszcza stopy, dłonie) oraz ciszę w trakcie zajęć,
  • Dobrze abyś miał własną matę ze względów higienicznych.

Wszelkie  prawa zastrzeżone | Joga z Pola Serca